Lista produktów marki KRIEGHOFF

>

RWHunt jest oficjalnym dystrybutorem firmy KrieghoffDzięki naszej stałej współpracy z renomowanym producentem broni możemy poszczycić się najbardziej kompleksową ofertą produktów tej firmy w Polsce. Krieghoff to połączenie technologicznej doskonałości procesu produkcyjnego sterowanego komputerowo z tradycją jakości robionej ręcznie grawerunku z rylcem i szkłem powiększającym, kolbiarz smarującym osadę olejem, i wreszcie rusznikarzem montujący maleńkie elementy w baskili. To połączenie znajduje tak wielu zwolenników wśród myśliwych i strzelców sportowych, ponieważ są oni świadomi, że jest to broń z myślą o częstym użytkowaniu, którą można cieszyć się przez wiele lat.

Sprawdź więcej!
CZAPKA Z DASZKIEM KRIEGHOFF CZAPKA Z DASZKIEM KRIEGHOFF 2
Dostępne od ręki
Czapki

CZAPKA Z DASZKIEM KRIEGHOFF

KRIEGHOFF
0000000609
105,00 zł
Czapka KRIEGHOFF z wyhaftowanym oficjalnym logo firmy.
Pas do broni Krieghoff Neoprenowy ZUB003600
Dostępne od ręki
Pasy i paski do broni

Pas do broni Krieghoff Neoprenowy ZUB003600

KRIEGHOFF
PAS DO BRONI KRIEGHOFF NEO
232,00 zł
Elastyczny materiał neoprenowy zapewnia najwyższy komfort noszenia i zapewnia optymalną ochronę przed przesuwaniem się paska na ramieniu. Z wytłoczonym emblematem Krieghoff.
Broń myśliwska

Krieghoff

KRIEGHOFF
KRIEGHOFF 130836, A32581
RWHunt jest oficjalnym dystrybutorem firmy Krieghoff. Dzięki naszej stałej współpracy z renomowanym producentem broni możemy poszczycić się najbardziej kompleksową ofertą produktów tej firmy w Polsce.
Pokazano 1-18 z 18 produktów
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.