Amunicja kulowa RWS .243 Win. Speed Tip...

Amunicja kulowa RWS .243 Win. Speed Tip 5,8g/90gr ( 20 sztuk )

Amunicja kulowa RWS .243 Win. Speed Tip 5,8g/90gr ( 20 sztuk )

 

RWS Speed Tip Pro to pocisk zaprojektowany w celu dostarczenia efektu szokowego nawet na dalszych dystansach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej separującej przedniej części pocisku, która po kontakcie z tuszą oddaje maksymalnie dużo energii. Jest to znakomity wybór pocisku tam gdzie potrzebujemy szybkiego obalenia kosztem dużych uszkodzeń w tuszy. Pocisk Speed Tip Professional ma bardzo dobre właściwości balistyczne. Pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd.

Amunicja RWS .243 Winchester Speed Tip PRO 90 gr (5,8 g) to nowoczesna konstrukcja, której podstawowym zadaniem jest maksymalnie szybkie obalenie zwierzyny. Pocisk po kontakcie z tuszą separuje raptownie oddając energię w tuszy. Efekt szokowy odbywa się kosztem dużych krwiaków.  

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
243Win
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294081279
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.