Amunicja kulowa GECO 30-06 TM 11g/170gr

Amunicja kulowa GECO 30-06 TM 11g/170gr

Amunicja GECO .30-06 TM 11,0g / 170gr

 

Amunicja GECO .30-06 TM 11,0g / 170gr

Amunicja GECO opracowana została z myślą o udanych polowaniach. Szereg pocisków umożliwia strzelanie tarczowe, jak i daje możliwość wykonywania wszystkich rodzajów polowań na całym świecie.

Pocisk GECO Teilmantel (Soft Point) nadaje się do wszechstronnych zastosowań i  niemalże każdej sytuacji podczas polowania. Sekret tej cieszącej się dużym powodzeniem konstrukcji to cienki płaszcz pocisku. Najpierw grzybkuje wydatny ołowiany wierzchołek, a następnie płaszcz pocisku reaguje na zwiększony opór. W przypadku grubej zwierzyny proces deformacji pozostaje tylko częściowo pod kontrolą, co sprawia, że nie zawsze możemy liczyć na przestrzał.

30-06 od momentu pojawienia się na rynku w 1903 roku do dzisiaj stał się zapewne najbardziej ulubionym kalibrem uniwersalnym. Szybko znalazł zastosowanie w sztucerach repetierach i broni łamanej. W asortymencie GECO każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pocisk w tym kalibrze.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

 

Kaliber amunicji
30-06
Producent amunicji
Geco
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.