Amunicja kulowa RWS 7x64 EVO 10,3g/159gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 EVO 10,3g/159gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 EVO 10,3g/159gr 

 

Amunicja RWS 7x64 EVOLUTION 159 gr (10,3 g) to nowoczesna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący uniwersalnej amunicji na każde polowanie, którzy często biorą zwierzynę na użytek własny. Zapewnia głęboką penetrację w tuszy bez separacji pocisku.  Jest to świetny wybór amunicji na polowania pędzone oraz indywidualne.

RWS EVOLUTION to nowoczesny pocisk półpłaszczowy, którego charakteryzuje równa deformacja przy zachowaniu większości masy całkowitej. Dzięki temu osiągnięto głęboką penetrację w tuszy nawet przy trafieniu na kość oraz spodziewany przestrzał. Brak separacji płaszcza przekłada się na mniejsze krwiaki a co za tym idzie mniejsze odpady mięsa. Zewnętrzna konstrukcja pocisku ma wyraźny rant, dzięki któremu na zestrzale znajdziemy ścinkę sukni zwierzyny. Pocisk pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. Czepiec Rapid X Tip inicjuje ekspansję przy tym nie deformuje się podczas przeładowania. RWS EVO to znakomity wybór amunicji na każde polowanie.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
7x64
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294154317
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.