Amunicja kulowa RWS 30-06 EVO 11,9g/184gr

Amunicja kulowa RWS 30-06 EVO 11,9g/184gr

Amunicja kulowa RWS 30-06 EVO 11,9g/184gr

 

RWS EVOLUTION to nowoczesny pocisk półpłaszczowy, którego charakteryzuje równa deformacja przy zachowaniu większości masy całkowitej. Dzięki temu osiągnięto głęboką penetrację w tuszy nawet przy trafieniu na kość oraz spodziewany przestrzał. Brak separacji płaszcza przekłada się na mniejsze krwiaki a co za tym idzie mniejsze odpady mięsa. Zewnętrzna konstrukcja pocisku ma wyraźny rant, dzięki któremu na zestrzale znajdziemy ścinkę sukni zwierzyny. Pocisk pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. Czepiec Rapid X Tip inicjuje ekspansję przy tym nie deformuje się podczas przeładowania. RWS EVO to znakomity wybór amunicji na każde polowanie.

Amunicja RWS 30-06 EVOLUTION 184 gr (11,9 g) to nowoczesna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący uniwersalnej amunicji na każde polowanie, którzy często biorą zwierzynę na użytek własny . Twardy, 11,9 gramowy pocisk jest jednym z najcięższych oferowanych przez producentów w tym kalibrze Zapewnia głęboką penetrację w tuszy bez separacji pocisku.  Jest to świetny wybór amunicji na polowania pędzone oraz indywidualne.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
30-06
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294154355
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.