Amunicja kulowa RWS 308Win EVO Green 8,8g/136gr

Amunicja kulowa RWS 308Win EVO Green 8,8g/136gr

Amunicja kulowa RWS 308Win EVO Green 8,8g/136gr

 

Amunicja RWS .308 EVO Green  139gr (9 g) to nowoczesna amunicja na każde polowanie . Ekspansywny, 9 gramowy pocisk jest jednym z najlżejszych oferowanych przez producentów w średnicy .308 / 7,62mm . Amunicję charakteryzuje płaska trajektoria lotu oraz znakomita praca nawet w największych osobnikach zwierzyny łownej w Polsce. Jest świetny wybór amunicji na polowanie indywidualne.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Oba rdzenie ze specjalnego stopu EVOLUTION GREEN  są bezpieczne dla spożywanego mięsa . Pocisk jest wyjątkowy ze względu skuteczność. Jest to możliwe dzięki specjalnej technologi tworzenia przedniej części rdzenia wykonanego z cynku. Grot kuli, wywołuje imponującą szokową reakcję w tuszy. Nawet przy dużych odległościach, EVOLUTION

GREEN oferuje imponującą skuteczności obalania. W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, istnieje namacalne zmniejszenie zdolności odkształcania na długich dystansach.Tutaj efekt ten jest znacznie zmniejszona, dzięki inteligentnej konstrukcji pocisku.
Zoptymalizowany kształt kuli zapewniają bardzo dobre parametry balistyczne, płaską trajektorię i wysoki poziom energii. Ogon pocisku gwarantuje ranę wyjściową a ostra krawędź daje ścinkę.

Budowa pocisku Evolution Green

1.Mocniejszy płaszcz zapewnia utrzymanie masy resztkowej pocisku dla zapewnienia rany wylotowej.
2.Rdzeń przednia składa się z cynku nie regującego z tkanką mięsną przy jednoczesnych właściwościach wywoływania dużego szoku obalającego.
3.Grot aerodynamiczny stabilizujący pocisk i wspomagający kontrolowane grzybkowanie.
4.Cieńszy płaszcz dla szybkiej fragmentacji i grzybkowania.
5.Ostra krawędź zapewniająca ścinkę.
6.Warstwa niklu zmniejszająca zużycie lufy.
7.Stabilny , odporny ogon wykonany z twardej cyny zapewnia penetrację


Kaliber amunicji
308Win
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294183232
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.