Amunicja kulowa RWS 30-06 HIT GREEN...

Amunicja kulowa RWS 30-06 HIT GREEN 10,7g/165gr

Amunicja kulowa RWS 30-06 HIT GREEN 10,7g/165gr 

Zapytaj o cenę

Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

 

Amunicja RWS .30-06 Springfield HIT  165 gr (10,7 g)  to nowoczesna amunicja, która sprawdzi się na każdym polowaniu indywidualnym w Polsce. Monolityczna konstrukcja odpowiada na nowe trendy, którymi podąża rozwój amunicji na świecie. Zapewnia małą wrażliwość na przeszkody oraz znakomita pracę nawet w największych osobnikach zwierzyny łownej. Jest to świetny wybór amunicji na polowania indywidualne. 

RWS HIT to pocisk monolityczny o bezołowiowej konstrukcji, wykonany z nietoksycznych stopów miedzi. Charakteryzuje go równa deformacja oraz i pełne zachowanie pierwotnej masy. Dzięki tym właściwościom HIT zapewnia głęboką penetrację w tuszy oraz niemal pewny przestrzał. W związku z powyższym jest to znakomita propozycja dla myśliwych, którzy często zabierają tuszę na użytek własny. Pocisk HIT pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. Całość wieńczy pomarańczowy czepiec, który poprawia właściwości balistyczne oraz inicjuje ekspansję. RWS HIT to znakomity wybór amunicji na polowanie indywidualne.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber
30-06
Nowy produkt
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.