Amunicja kulowa LAPUA 308Win Mega 12g

Amunicja kulowa LAPUA 308Win Mega 12g

Amunicja kulowa LAPUA 308Win Mega 12g 

 

Amunicja zapewnia kontrolowane symetryczne grzybkowanie, zachowuje 97% masy. Pocisk Mega jest nowoczesnym miedzianym półpłaszczem przeznaczonym do polowania na grubą zwierzynę.

DANE TECHNICZNE:

Typ pocisku: SP

Nazwa pocisku: MEGA

Opakowanie: 20 sztuk

Producent: LAPUA O.Y. (Finlandia)

Pocisk Mega został zaprojektowany do polowania na dużą zwierzynę. Mega jest pociskiem półpłaszczowym z ochronnym płaszczem miedzianym. To rozwiązanie gwarantuje, że rdzeń ze stopu ołowianego pozostaje nienaruszony podczas ładowania broni lub przy strzale przez krzaki i gałęzie. Dodatkowo, zaawansowany stop ołowiu zachowuje ponad 97% wagi podczas penetracji tuszy. Symetryczna deformacja w tuszy zwierzyny powoduje, że pocisk idealnie grzybkuje powiększając swoją średnicę dwukrotnie, a rdzeń nie ulega przy tym defragmentacji. Grubszy pas płaszcza w środkowej części pocisku utrzymuje rdzeń we właściwej pozycji. Spłaszczony czubek pocisku powoduje śmiertelny szok bezpośrednio po uderzeniu.

Główna cecha: kontrolowana penetracja i ekspansja pocisku.  

LAPUA – precyzyjna technologia i bezkonkurencyjna dokładność wykonania.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO

Kaliber amunicji
308Win
Producent amunicji
Lapua
Nowy
6418267101592
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.