Amunicja kulowa RWS 8x68S Hit Green 10,4g/180gr

Amunicja kulowa RWS 8x68S Hit Green 10,4g/180gr

Amunicja kulowa RWS 8x68S Hit Green 10,4g/180gr

 

Amunicja RWS 8x68 S HIT 160 gr (10,4 g)  to nowoczesna amunicja, która sprawdzi się na każdym polowaniu indywidualnym w Polsce. Monolityczna konstrukcja odpowiada na nowe trendy, którymi podąża rozwój amunicji na świecie. Zapewnia małą wrażliwość na przeszkody oraz znakomita pracę nawet w największych osobnikach zwierzyny łownej. Jest to świetny wybór amunicji na polowania indywidualne.  

RWS HIT to pocisk monolityczny o bezołowiowej konstrukcji, wykonany z nietoksycznych stopów miedzi. Charakteryzuje go równa deformacja oraz i pełne zachowanie pierwotnej masy. Dzięki tym właściwościom HIT zapewnia głęboką penetrację w tuszy oraz niemal pewny przestrzał. W związku z powyższym jest to znakomita propozycja dla myśliwych, którzy często zabierają tuszę na użytek własny. Pocisk HIT pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. Całość wieńczy pomarańczowy czepiec, który poprawia właściwości balistyczne oraz inicjuje ekspansję. RWS HIT to znakomity wybór amunicji na polowanie indywidualne.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
8x68S
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294192098
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.