Amunicja kulowa GECO 300Win Mag TM 11g/170gr

Amunicja kulowa GECO 300Win Mag TM 11g/170gr

Amunicja GECO .300 WIN. MAG TM 11,0g / 170gr

 

Amunicja GECO .300 WIN. MAG TM 11,0g / 170gr

Amunicja GECO opracowana została z myślą o udanych polowaniach. Szereg pocisków umożliwia strzelanie tarczowe, jak i daje możliwość wykonywania wszystkich rodzajów polowań na całym świecie.

Pocisk GECO Teilmantel (Soft Point) nadaje się do wszechstronnych zastosowań i  niemalże każdej sytuacji podczas polowania. Sekret tej cieszącej się dużym powodzeniem konstrukcji to cienki płaszcz pocisku. Najpierw grzybkuje wydatny ołowiany wierzchołek, a następnie płaszcz pocisku reaguje na zwiększony opór. W przypadku grubej zwierzyny proces deformacji pozostaje tylko częściowo pod kontrolą, co sprawia, że nie zawsze możemy liczyć na przestrzał.

Opracowany w 1963 roku .300 Win. Mag. szybko odniósł sukces na całym świecie. To prawdziwy nabój uniwersalny o parametrach odpowiednich na różne rodzaje polowania na zwierzynę mało wrażliwą na strzał – mogącą nie zostać w miejscu po strzale. Kaliber .300 Win. Mag. nadaje się na każdy rodzaj zwierzyny racicowej.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

 

Kaliber amunicji
300Win Mag
Producent amunicji
Geco
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.