Amunicja kulowa RWS 7x64 H-MANTEL 11,2g/173gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 H-MANTEL 11,2g/173gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 H-MANTEL 11,2g/173gr 

 

Amunicja RWS 7x64 HM 173 gr (11,2 g) to wyspecjalizowana amunicja nastawiona na możliwie szybkie obalenie zwierzyny. Ekspansywny 11,2 gramowy pocisk z twardą tylną częścią rdzenia generuje duże obrażenia w tuszy. Jest to świetny wybór amunicji w łowiskach z rzadkim podszytem pozwalającym na bezpośrednie trafienie pocisku. Jest to doceniony przez lata doświadczeń wybór amunicji do polowania w górach.   

RWS HM to doceniona na przestrzeni wielu lat konstrukcja. Jest to pocisk, którego podstawowym zadaniem jest maksymalne oddanie energii w tuszy. Przednia cześć pocisku zachowuje się ekspansywnie zaraz po kontakcie z tuszą. Separuje, generując duże obrażenia wewnętrzne. Tylna część pocisku oddzielona wgłębieniem płaszcza jest zdecydowanie twardsza. Pozwala to na głęboką penetrację i spodziewany  przestrzał w tuszy. Pocisk jest elegancko wykończony. Posiada konstrukcję hollow point ukrytą pod zaokrąglonym czepcem. RWS H-mantel to propozycja dla tych myśliwych, którzy szukają pocisku generującego możliwie szybkie obalenie, kosztem dużych krwiaków w tuszy. Ma to niebagatelne znaczenie w terenie gdzie odejście zwierzyny po strzale może wiązać się z wielogodzinną pracą związaną z wyciąganiem tuszy z niedostępnych miejsc w łowisku.  

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
7x64
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294117510
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.