Amunicja kulowa RWS 7x64 ID CLASIC 10,5g/162gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 ID CLASIC 10,5g/162gr

Amunicja kulowa RWS 7x64 ID CLASIC 10,5g/162gr 

 

Amunicja RWS 7x64 ID CLASSIC 162 gr (10,5 g) to klasyczna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący uniwersalnej amunicji na każde polowanie. Twardy, 10,5 gramowy pocisk jest rekomendowany do polowania na grubą zwierzynę. Zapewnia mała wrażliwość na przeszkody oraz znakomita pracę nawet w największych osobnikach zwierzyny łownej w Polsce. Jest to świetny wybór amunicji na polowania zbiorowe i indywidualne w łowiskach z gęstym podszytem.  

RWS ID CLASSIC to sprawdzona przez lata doświadczeń konstrukcja. Jest to twardy pocisk, którego zadaniem jest głęboka penetracja i pewny przestrzał w tuszy. Przednia cześć rdzenia wykonana jest ze stosunkowo miękkiego ołowiu, który zapewnia równą deformację i oddanie energii w tuszy. Tylna cześć rdzenia jest dużo twardsza, co pozwala na osiągnięcie głębokiej penetracji pocisku w tuszy. Zewnętrzna konstrukcja pocisku ma wyraźny rant, dzięki któremu na zestrzale znajdziemy ścinkę sukni zwierzyny. Te cechy sprawiają że po właściwe trafionym strzale, łatwiej namierzymy wyraźne wskazówki na drodze odejścia zwierzyny. Pocisk ID CLASSIC pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
7x64
Producent amunicji
RWS
Nowy
8880000009607
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.