Amunicja kulowa RWS 8x57 JS Speed Tip...

Amunicja kulowa RWS 8x57 JS Speed Tip Professionall 11,7 g ( 20 sztuk)

Amunicja kulowa RWS 8x57 JS Speed Tip Professionall 11,7 g ( 20 sztuk)

 

Amunicja RWS 8x57 JS Speed Tip PRO  180 gr (11,7 g) to nowoczesna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący amunicji ekspansywnej, czego efektem jest szybkie obalenie zwierzyny nawet na dalszych dystansach. Jest to świetny wybór amunicji na polowania pędzone oraz indywidualne, w szczególności w łowiskach w których strzały oddaje się na rzadkim lesie lub na otwartych przestrzeniach.  

RWS Speed Tip PRO to pocisk zaprojektowany w celu dostarczenia efektu szokowego nawet na dalszych dystansach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej separującej przedniej części pocisku, która po kontakcie z tuszą oddaje maksymalnie dużo energii. Tylny rdzeń jest twardy, co skutkuje głęboką penetracją i niemal pewnym przestrzałem w tuszy. Jest to znakomity wybór pocisku tam gdzie potrzebujemy szybkiego obalenia kosztem dużych uszkodzeń w tuszy. Pocisk Speed Tip Professional ma bardzo dobre właściwości balistyczne. Pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. 

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
8x57IS
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294100161
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.