Amunicja kulowa RWS 9,3x74R  EVO 18,8G

Amunicja kulowa RWS 9,3x74R EVO 18,8G

Amunicja kulowa RWS 9,3x74R  EVO 18,8G 

 

Amunicja RWS 9,3x74R EVOLUTION 291 gr (18,8 g) to nowoczesna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący uniwersalnej amunicji na każde polowanie, którzy często biorą zwierzynę na użytek własny. Zapewnia głęboką penetrację w tuszy bez separacji pocisku.  Jest to świetny wybór amunicji na polowania pędzone oraz indywidualne.

RWS EVOLUTION to nowoczesny pocisk półpłaszczowy, którego charakteryzuje równa deformacja przy zachowaniu większości masy całkowitej. Dzięki temu osiągnięto głęboką penetrację w tuszy nawet przy trafieniu na kość oraz spodziewany przestrzał. Brak separacji płaszcza przekłada się na mniejsze krwiaki a co za tym idzie mniejsze odpady mięsa. Zewnętrzna konstrukcja pocisku ma wyraźny rant, dzięki któremu na zestrzale znajdziemy ścinkę sukni zwierzyny. Pocisk pokryty jest warstwą niklu, co minimalizuje zabrudzenie lufy po strzale i nadaje amunicji elegancji wygląd. Czepiec Rapid X Tip inicjuje ekspansję przy tym nie deformuje się podczas przeładowania. RWS EVO to znakomity wybór amunicji na każde polowanie.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
9,3x74R
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294154379
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.