Amunicja kulowa RWS 9,3x62 16 g KS ( 20 sztuk )

Amunicja kulowa RWS 9,3x62 16 g KS ( 20 sztuk )

Amunicja kulowa RWS 9,3x62 16 g KS ( 20 sztuk )

 

Amunicja RWS 9,3x62 KS 247 gr (16 g) to klasyczna propozycja, której walory docenią w szczególności myśliwi poszukujący uniwersalnej amunicji na każde polowanie Zapewnia równą i powtarzalną pracę. Sprawdzi się nawet na największych osobnikach zwierzyny łownej. Jest to świetny wybór amunicji na polowania pędzone oraz indywidualne.

RWS KS to udoskonalony pocisk półpłaszczowy. Dzięki dopasowanym parametrom grubości płaszcza, rozłożenia wagi oraz twardości rdzenia otrzymujemy pocisk, który sprawdzi się na każdym rodzaju polowania. Oferuje kontrolowaną ekspansję w tuszy i niewielką separację. Tylna cześć rdzenia jest zamknięta wtokiem płaszcza co pozwala na głęboką penetrację do organów witalnych zwierzyny oraz spodziewany przestrzał w tuszy. Jest to znakomity wybór pocisku na polowania zbiorowe i indywidualne.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber amunicji
9,3x62
Producent amunicji
RWS
Nowy
4000294118180
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.