Castellani to lider wsród firm produkujących  ubrania i akcesoria dla strzelców. Podczas  szkoleń  oraz zawodów w których uczestniczy nasza firma RWHunt jako wyłączny dystrybutor tej marki, często doradzamy jak dobrać do swoich potrzeb różnego rodzaju produkty tej firmy. Dopasowanie m.in kamizelki strzeleckiej do swojej budowy ciała ma kluczowe znaczenie, tak  aby każdy strzelec który ją nosi mógł sie skupić wyłącznie na wynikach, a nie odwracał swojej uwagi poprzez niewygodny strój. Najwyższa jakość produktów może potwierdzić ilość profesjonalnych strzelców, którzy wybierają kamizelki i koszulki Castellani. W 2000 roku w Sydney z logiem Castellaniego strzelało 10-ciu zawodników, a w Londynie w 2012 roku aż 110.

Dodatkowym atutem jest to że wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie we Włoszech. Najnowsze produkty powstają w wyniku współpracy z najlepszymi strzelcami sportowymi,  oraz są efektem ciągłego dążenia firmy do udoskonalania swoich produktów zachowując jednocześnie doskonałą funkcjonalność.

Optyka myśliwska 

Lornetki z dalmierzem to urządzenia o dużej mocy ustanawiające nowy standart optyki myśliwskiej. W kilka chwil myśliwy uzyskuje wszystko to co niezbedne do polowania - wyraziste obrazy, precyzyjną odległość- oraz dzięki nowoczesnemu Systemowi Informacji Balistycznej BIS wartość korekcyjną celowania dla niemal każego rodzaju amunicji. 

W miesiącu lutym nasza Hurtownia RWHunt będzie chciała przybliżyć tematykę lunet obserwacyjnych               i lornetek. Pokażemy innowacyjne rozwiązania, aby każdy czerpał przyjemność z obserwacji przyrody. 

 

Lornetki Zeiss Victory RF z dalmierzem lasrowym jest wynikiem innowacyjnej koncepcji połaczenia szkieł HT SCHOT, wielowarstwowych powłok ZEISS* i systemu pryzmatów Abbe-Koning, dzięki temu lornetki Zeiss  jest bezkonkurencyjnie jasna i kontrastowa oraz wydłużą czas obserwacji w decydujący sposób.

 

Dane techniczne zamieszczone są  w zakładce produkty - optyka 

Bądź nawodniony i skup się na wynikach

Stay Focus to wysokoenergetyczny napój sportowy wzmacniający koncentrację, który

- dobrze nawadnia

- wzmacnia koncentrację

- podnosi wytrzymałość

- zmniejsza zmęczenie

- zapobiega odwodnieniu i wpływa na wiele funkcji metabolicznych

Jest to idealny napój do wspierania wysiłku fizycznego w sportach wymagajacych dużego skupienia, takich jak strzelania do rzutków, sporty walki czy tenis. Jest idealny do każdej dyscypliny sportu, która wymaga utrzymywania wysokiego poziomu koncetracji.

Stay Focus jest skierowany przede wszystkim do sportowców w każdym wieku, którzy  potrzebują zachować spokój, zachować optymalną koncentrację oraz zwiekszyć i utzrymać poziom wytrzymałości.

Niezależnie od tego, czy jest to dzień zawodów, czy intensywny trening, znaczny wysiłek fizyczny i umysłowy wymaga dodatkowej koncetracji i katabolizmu, który powoduje odwodnienie. A podczas odwadniania tracisz sole mineralne i aminokwasy, co prowadzi do zmęczenia i utraty koncentracji

Dzięki soli morskiej Stay Focus jest bogaty w sole mineralne i aminokwasy. Utzymuje wodę w organizmie i wpływa na wiele funkcji metabolicznych.

Stay Focus zawiera ashwaganda i theine, dwie naturalne substancje, które wspierają koncentrację i zmniejszają zmęczenie

Ashwaganda była używana od 3000 lat i odgrywa ważną rolę w Ajurwedzie, starożytnej indyjskiej medycynie

Jest to roślina o szerokim spektrum działania, która działa na mięśnie i poziom energii, aby zapewnić siłę i witalność oraz zmniejszyć stres i zmęczenie.

Theina jest znana z efeków leczniczych. Nie tylko ma właściwości przeciwutleniające i antybakteryjne, ale reguluje poziom dopaminy i serotoniny w organizmie, aby pobuzić rozluźninie i zredukować stres i lęk. Polifenole w organizmie zapewniają jego wchłanianie przez układ pokarmowy, który utrzymuje go we krwi przez szejść do siedmiu godzin. Przedłuża koncentrację bez nadmiernego stymulownia ciała

 

Na każdą sytuację i wszystkie dystanse

Tika jest bronią idealnie łączącą nowoczesność i tradycję, przeznaczona jest dla myśliwych, którzy poszukują dobrej i niedrogiej kulowej broni myśliwskiej . Dzięki technicznej precyzji sprawdza się w najtrudniejszych warunkach spełniając następujące wymagania: posiada dużą  precyzję, lekkość jak i mobilność oraz konfiguracje, która pozwalają  dopasować broń do indywidualnych potrzeb każdego myśliwego. W branży tak wymagającej jak myślistwo i w tak różnych sytuacjach jak polowanie pędzone, z podchodu i z zasiadki oraz strzelania na dalekie dystanse  producent wychodzi na przeciw pozwalając dobraćżne opcje do swojej jednostki: osada syntetyczna lite, lite camo lub z orzecha typu  hunter, otwarte przyrządy celownicze, lufa Stanless czy jej  ryflowanie, i wiele innych możliwości.

Prosta konstrukcja i łatwa obsługa mechanizmów nie powinna sprawić żadnych kłopotów podczas polowania

Ale oprócz broni istotne znaczenie ma również amunicja z której się strzela. I tutaj Tikka ma dodatkowy atut, ponieważ występuje w wielu odmianach kalibrów. Umożliwiając oddanie precyzyjnego strzału na długim dystansie, oraz na skuteczne użytkowanie podczas polowania indywidualnego.

Lufa jest jedną z największych zalet tej broni, która zaliczana jest do grupy najbardziej trwałych i najcelniejszych na świecie w katalogu wyboru seryjnego. Lufa T3x jest wykonana ze stali chromowo molibdenowej metodą kucia na zimno

 Kolejną istotną zaletą jest łatwa szybka i cicha obsługa przeładowanie oraz  spust który pracuje bardzo przyjemnie ma wyczuwalny opór i wyraźny punkt przełamania. Producent daje klientowi możliwość wyboru z przyśpiesznikiem lub bez. (oznaczenia NS-bez, ST z przyspiesznikiem). Suwakowy bezpiecznik został specjalnie zaprojektowany, aby mógł być obsługiwany nawet w zimowych rękawicach znacznie podwyższając bezpieczeństwo użytkowania karabinu

 W Tice występuje świetny niezawodny system ryglowania - czterotaktowy łącznie z mechanizmem spustowym. Płynnie   pracuje zamek z odpowiednim luzem, a wymienne magazynki na 5 naboi uzupełnia szereg pozytywnych cech tej budżetowej broni.

Tikka daje sprawdzone rozwiązania umożliwiając szybki i pewny strzał, a osoby które przychodzą do naszej hurtowni podkreślają wygodę jej użytkowania za rozsądne pieniądze 

MISTRZOSTWA COMPAK SPORTING EUROPEJSKI

FINAŁ PUCHARU EUROPY 

OD 11 DO 14 MAJA 2017

BYDGOSZCZ

Podkategorie