Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem firmy 25 Straight

Firma RWHunt jest autoryzowanym przedstawicielem wielu znanych marek, do których zalicza się także grecki producent odzieży dla strzelców - Twenty Five Straigh. Obraliśmy sobie za cel polecanie tylko takich firm, których produkty charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania.

Ubrania i akcesoria wytwarzane przez firmę 25 Straight są funkcjonalne oraz nowoczesne. Cechuja sie nie tylko atrakcyjnym krojem, ale także idealnym dopasowaniem, tak ważny dla wszystkich strzelców sportowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii szycia i najwyższej jakości materiałów, odzież 25 Straight charakteryzuje nie tylko komfort użytkowania, ale także wytrzymałość.

Oddanie perfekcyjnego strzału możliwe jest jedynie wtedy, gdy wszystko układa się idealnie: odzież i akcesoria dopracowane w najmniejszych szczegółach wpływaja na dobre samopoczucie, a nie irytują i odwracają uwagę przez swoją niewygodę. Celem firmy 25 Stright jest stworzenie strzelcom takich warunków, aby mogli skupić się jedynie na momencie oddania strzału. 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po pełną ofertę.

 

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim na Facebooku

Submit to Facebook

Pozostałe artykuły z kategorii