Bądź nawodniony i skup się na wynikach

Stay Focus to wysokoenergetyczny napój sportowy wzmacniający koncentrację, który

- dobrze nawadnia

- wzmacnia koncentrację

- podnosi wytrzymałość

- zmniejsza zmęczenie

- zapobiega odwodnieniu i wpływa na wiele funkcji metabolicznych

Jest to idealny napój do wspierania wysiłku fizycznego w sportach wymagajacych dużego skupienia, takich jak strzelania do rzutków, sporty walki czy tenis. Jest idealny do każdej dyscypliny sportu, która wymaga utrzymywania wysokiego poziomu koncetracji.

Stay Focus jest skierowany przede wszystkim do sportowców w każdym wieku, którzy  potrzebują zachować spokój, zachować optymalną koncentrację oraz zwiekszyć i utzrymać poziom wytrzymałości.

Niezależnie od tego, czy jest to dzień zawodów, czy intensywny trening, znaczny wysiłek fizyczny i umysłowy wymaga dodatkowej koncetracji i katabolizmu, który powoduje odwodnienie. A podczas odwadniania tracisz sole mineralne i aminokwasy, co prowadzi do zmęczenia i utraty koncentracji

Dzięki soli morskiej Stay Focus jest bogaty w sole mineralne i aminokwasy. Utzymuje wodę w organizmie i wpływa na wiele funkcji metabolicznych.

Stay Focus zawiera ashwaganda i theine, dwie naturalne substancje, które wspierają koncentrację i zmniejszają zmęczenie

Ashwaganda była używana od 3000 lat i odgrywa ważną rolę w Ajurwedzie, starożytnej indyjskiej medycynie

Jest to roślina o szerokim spektrum działania, która działa na mięśnie i poziom energii, aby zapewnić siłę i witalność oraz zmniejszyć stres i zmęczenie.

Theina jest znana z efeków leczniczych. Nie tylko ma właściwości przeciwutleniające i antybakteryjne, ale reguluje poziom dopaminy i serotoniny w organizmie, aby pobuzić rozluźninie i zredukować stres i lęk. Polifenole w organizmie zapewniają jego wchłanianie przez układ pokarmowy, który utrzymuje go we krwi przez szejść do siedmiu godzin. Przedłuża koncentrację bez nadmiernego stymulownia ciała

 

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim na Facebooku

Submit to Facebook

Pozostałe artykuły z kategorii