Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS...

Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS ZIG PCS 1911 Stainless, KAL .45ACP

Tisas to tureckie przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, specjalizujące się w produkcji broni palnej na potrzeby rynku cywilnego i wojska.

 

Firma może poszczycić się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz imponującym kompleksem fabrycznym w Trabzon o powierzchni 11 000 m2.

Broń koncernu Tisas produkowana jest w standardach NATO, dlatego zaspokaja nie tylko potrzeby tureckiego przemysłu obronnego, ale również staję się coraz bardziej rozpoznawalną marką na rynkach amerykańskich i europejskich.

Połączenie doświadczenia i wiedzy, nowoczesnego projektowania, prac badawczo-rozwojowych z zaawansowanymi technologiami owocuje tworzeniem wysokiej jakości broni krótkiej w najbardziej popularnych kalibrach tj. 9 × 19 mm, 9× 17 mm, .45ACP oraz 7,65 mm.

Tisas zdecydował na produkcję znanych i sprawdzonych konstrukcji broni. Firmie udało się znacząco obniżyć dzięki temu koszty i cenę produktu bez uszczerbku dla wysokiej jakości. 

Do najbardziej popularnych wyrobów tureckiej marki należy pistolety ZIG 1911 .45ACP oraz ZIG M1 9 mm, które są współczesnymi klonami klasycznego Colta 1911.

ZIG PCS 1911 Stainless

Specyfikacja:

Mechanizm spustowy: SA 

Kaliber: 45ACP

Pojemność magazynka: 8

Długość lufy 109 mm

Długość broni 199,65 mm

Wysokość 136 mm

Szerokość 36 mm

Siła spustu 2500 gr

Waga 976 gr

W zestawie: pistolet, 2 magazynki, kuferek.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber broni
.45 ACP
Kraj wytworzenia
Turcja
Marka broni
TISAS
Model broni
ZIG PCS 1911 STAINLESS
Nazwa broni
Pistolet
Producent broni
TISAS
Rodzaj broni
Palna centralnego zapłonu- pistolet
Rok produkcji
2021
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.