Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS...

Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS Zigana PX-9 Black, KAL 9x19

Tisas to tureckie przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, specjalizujące się w produkcji broni palnej na potrzeby rynku cywilnego i wojska.

 

Firma może poszczycić się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz imponującym kompleksem fabrycznym w Trabzon o powierzchni 11 000 m2.

Broń koncernu Tisas produkowana jest w standardach NATO, dlatego zaspokaja nie tylko potrzeby tureckiego przemysłu obronnego, ale również staję się coraz bardziej rozpoznawalną marką na rynkach amerykańskich i europejskich.

Połączenie doświadczenia i wiedzy, nowoczesnego projektowania, prac badawczo-rozwojowych z zaawansowanymi technologiami owocuje tworzeniem wysokiej jakości broni krótkiej w najbardziej popularnych kalibrach tj. 9 × 19 mm, 9× 17 mm, .45ACP oraz 7,65 mm.

Tisas zdecydował na produkcję znanych i sprawdzonych konstrukcji broni. Firmie udało się znacząco obniżyć dzięki temu koszty i cenę produktu bez uszczerbku dla wysokiej jakości. 

Do najbardziej popularnych wyrobów tureckiej marki należy pistolety ZIG 1911 .45ACP oraz ZIG M1 9 mm, które są współczesnymi klonami klasycznego Colta 1911.

ZIGANA PX-9 BLACK

Polimerowy szkielet z szyną do montażu dodatkowych akcesoriów, kuta lufa, zamek z frezami przednimi i tylnymi wykonany na precyzyjnych maszynach CNC. Możliwość dostosowania chwytu dzięki wymiennym grzbietom. W zestawie dwa magazynki, olej do broni, lejek do gniazda magazynka, wycior i plastikowa walizka.

Specyfikacja:

Pojemność magazynka: 15/18

Mechanizm spustowy: SA

Kaliber: 9 mm

Długość lufy 102.60mm

Długość broni 182.80mm

Wysokość 146.20mm

Szerokość 35 mm

Waga (b/mag.) 744 gr

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber broni
9x19
Kraj wytworzenia
Turcja
Marka broni
TISAS
Model broni
Zigana PX-9 Black
Nazwa broni
Pistolet
Producent broni
TISAS
Rodzaj broni
Palna centralnego zapłonu- pistolet
Rok produkcji
2021
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.