Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS...

Broń palna centralnego zapłonu- pistolet TISAS Zigana P9LC Green, KAL 9x19

Tisas to tureckie przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, specjalizujące się w produkcji broni palnej na potrzeby rynku cywilnego i wojska.

 

Firma może poszczycić się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz imponującym kompleksem fabrycznym w Trabzon o powierzchni 11 000 m2.

Broń koncernu Tisas produkowana jest w standardach NATO, dlatego zaspokaja nie tylko potrzeby tureckiego przemysłu obronnego, ale również staję się coraz bardziej rozpoznawalną marką na rynkach amerykańskich i europejskich.

Połączenie doświadczenia i wiedzy, nowoczesnego projektowania, prac badawczo-rozwojowych z zaawansowanymi technologiami owocuje tworzeniem wysokiej jakości broni krótkiej w najbardziej popularnych kalibrach tj. 9 × 19 mm, 9× 17 mm, .45ACP oraz 7,65 mm.

Tisas zdecydował na produkcję znanych i sprawdzonych konstrukcji broni. Firmie udało się znacząco obniżyć dzięki temu koszty i cenę produktu bez uszczerbku dla wysokiej jakości. 

Do najbardziej popularnych wyrobów tureckiej marki należy pistolety ZIG 1911 .45ACP oraz ZIG M1 9 mm, które są współczesnymi klonami klasycznego Colta 1911.

ZIGANA P9LC

Kaliber 9x19mm

Waga (bez magazynka) 760 gr. (±10 gr.)

Waga magazynka (pusty) 90 gr.

Długość, wysokość, szerokość 191,5 mm/143 mm/35 mm

Długość lufy 114,5 mm.

Siła spustu (~)Pojedynczy ruch 2000 gr.

Pojemność magazynka 15 sztuk

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber broni
9x19
Kraj wytworzenia
Turcja
Marka broni
TISAS
Model broni
Zigana P9LC Green
Nazwa broni
Pistolet
Producent broni
TISAS
Rodzaj broni
Palna centralnego zapłonu- pistolet
Rok produkcji
2022
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.