Sztucer BERGARA B14 Ridge 22" .308Win

Sztucer BERGARA B14 Ridge 22" .308Win

Sztucer BERGARA B14 Ridge 22" .308Win 

-Syntetyk

-Bez przyrządów z nakrętką M14x1

-Magazynek wymienny 3 nb

 

Bergara B14 obecnie przebojem zdobywa rynek amerykański oraz coraz częściej spotykany jest u polskich strzelców. Do jej zalet należy świetnie wykonana lufa, szeroka paleta popularnych kalibrów oraz duża ilość akcesoriów dostępna na rynku. Została stworzona w Hiszpanii, w wysoce zautomatyzowanej fabryce. Wydajne techniki produkcji pozwalają dostarczyć karabin o jakości i celności, który nie ma sobie równych w tym przedziale cenowym. Słynąca ze swojej celności lufa współpracuje z klasycznym, czterotaktowym płynnie działającym mechanizmem zamkowym. Lufa sztucera wykonana jest ze stali 4140CrMo, wykończona w matowym niebieskim kolorze i jest dostępna w wersjach 22-calowych i 24-calowych. Karabiny Bergara B14 mają gwarancję skupienia na dystansie 100 metrów o wartości 1,0 MOA lub lepszej z wysokiej jakości amunicji.

Hiszpańska Bergara jest jednym z dwóch głównych europejskich producentów luf. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu rozsądnej ceny. Po wielu latach produkcji wyłącznie luf, Bergara wprowadziła do swojej oferty kompletną broń sygnowaną swoim logotypem. Produkty z kraju BASKÓW charakteryzują się najwyższą jakością wykonania przy zachowaniu jednocześnie rozsądnej ceny. Każda jednostka produkowana jest wg. filozofii: sztucer ma być celny, starannie i dokładnie wykonany i mieścić się w przeciętnym budżecie. Dzięki temu dziś do wyboru mamy model BA13 będący bronią kulową łamaną (tzw. kipplauf) oraz sztucer powtarzalny B14. Oparty konstrukcyjnie o znany i sprawdzony system Remington m700.

Dane techniczne:

Kaliber: .308 Win.

Dł.lufy: 559mm / 22"

Magazynek: 3-nabojowy

Masa: 3,4 kg

Siła oporu spustu: 1,4 kg - 2 kg

Producent: BERGARA, Hiszpania

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO

Kaliber broni
308 Win
Kraj wytworzenia
Hiszpania
Marka broni
Bergara
Model broni
B14
Nazwa broni
Sztucer
Producent broni
Bergara
Rodzaj broni
Palna kulowa sztucer
Rok produkcji
2019
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.