Sztucer Sako 85 BAVARAN kal.30-06

Sztucer Sako 85 BAVARAN kal.30-06

Sztucer Sako 85 BAVARAN kal.30-06

 

Sztucery Sako 85 są wyposażone w precyzyjny zamek z trzema ryglami. Rączka zamka obraca się o 70°. Pięć gładkich powierzchni prowadzących zabezpiecza zamek przed zacinaniem się, zapewniając jednocześnie jego płynne działanie.

Sztucer charakteryzuje się doskonałą celnością, płynnym działaniem zamka oraz znakomitym wyważeniem. Jest marzeniem każdego strzelca. Model ten posiada najwyższej jakości osadę z drewna orzechowego oraz satynowe wykończenia lufy i komory, wykonane metodą oksydowania.

Lufa i zamek ze stali nierdzewnej.

Mechaniczny wyrzutnik (pod ryglem) jest najbardziej godnym zaufania rozwiązaniem we wszystkich warunkach. Wolno pływająca lufa jest gwarancją celności. Broń produkowana jest w pięciu rozmiarach komór zamkowych (XS, S, SM, M, L) w zależności od zastosowanego kalibru, co pozwala zróżnicować jej wagę.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO

Kaliber broni
30-06
Kraj wytworzenia
Finlandia
Marka broni
Sako
Model broni
85 Bavarian
Nazwa broni
Sztucer
Producent broni
Sako
Rodzaj broni
Palna kulowa sztucer
Rok produkcji
-
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.