Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff
Krieghoff

Krieghoff

RWHunt jest oficjalnym dystrybutorem firmy Krieghoff.

Dzięki naszej stałej współpracy z renomowanym producentem broni możemy poszczycić się najbardziej kompleksową ofertą produktów tej firmy w Polsce.

 

Krieghoff to połączenie technologicznej doskonałości procesu produkcyjnego sterowanego komputerowo z tradycją jakości robionej ręcznie grawerunku z rylcem i szkłem powiększającym, kolbiarz smarującym osadę olejem, i wreszcie rusznikarzem montujący maleńkie elementy w baskili. To połączenie  znajduje tak wielu zwolenników wśród myśliwych i strzelców sportowych, ponieważ są oni świadomi, że jest to broń z myślą o częstym użytkowaniu, którą można cieszyć się przez wiele lat.

Pierwszy Krieghoff powstał w 1886. Od tego czasu zyskaliśmy już przeszło 130 lat doswiadczen i wciąż udoskonalamy nasze produkty, jednocześnie starając się tworzyć innowacyjne modele. Wielu    myśliwych i strzelców sportowych ufa jakości i precyzji wykonania naszych broni

Początki firmy Krieghoff leżą w Suhl w Turyngii, gdzie w 1886 Ludwig Krieghoff i jego partner założyli fabrykę broni Semper&Krieghoff. Od początku ich celem było tworzenie doskonałych broni myśliwskich. W 1916 roku syn Ludwiga Heinrich założył swoją własną firmę, która później wchłonęła firmę ojca. Jako bardzo zdolny inżynier, Heinrich zaprojektował pierwsze półautomaty kulowe oraz bron śrutową bez haków. Udoskonalił również legendarny dryling firmy Krieghoff, który produkowany jest do dziś

SEMPRIO

System przeładowania liniowego daje myśliwemu możliwość oddania kolejnych strzałów bez niepotrzebnych przerw i odrywania rąk od broni. 

Dzięki zoptymalizowanej ergonomice dokładne śledzenie celu. 

Doskonała kontrola broni i szybki powrót do pozycji wyjściowej dla oddania strzału 

Sztucer wyposażony jest w elementy, które przez lata wyróżniały bronie myśliwskie z Ulm – Uniwersalny Spust i Urządzenie Combi Cocking. 

Łatwy System Rozładowania oraz kompaktowe rozmiary

K-80

Niezawodność wytrzymałość i wszechstronność- te cechy potwierdzając swoje znaczenie  w czasie niezliczonych zawodów, sprawiły, że K-80 jest legendą wśród broni sportowych. Od lufy po stopkę- ten bok został zaprojektowany by konkurować. Nie ma w nim śladu kompromisu. Rozwój K-80 od samego początku miał na celu stworzenie najbardziej optymalnej i najnowocześniejszej broni na zawody strzeleckie.

Ogromny wybór czółenek i osad, trzy standardowe długości luf, stałe lub regulowane szyny – wszystko to sprawia, że broń może być łatwo dopasowana do wymagań danej dyscypliny. 

Każdy K-80 może być wyposażony w każdą z dostępnych opcji w dowolnym momencie, co sprawia, że jego właściciel będzie miał dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań nawet po zakupie broni. Ta wsteczna kompatybilność dodatkowo zwiększa wartość każdej jednostki.

K-20

,,Dwudziestka” przez wiele uważana jest za szczególne fascynującą broń.Lekka i zgrabna ,w niczym nie ustępuje w osiągach typowej ,,dwunastce” .

Bok K-20 jest prawdziwym Krieghoffem w każdym detalu. Wszystkie legendarne cechy K-80 zostały w niej po prostu dopasowane do mniejszego kalibru. Zewnętrzne wymiary systemu zostały odpowiednio zmniejszone, co w efekcie dało tak zaskakujący „lekki” kształt. K-20 błyszczy w każdej sytuacji, czy to podczas polowania czy konkurencji strzeleckich. 

Broń Hunting and Sporting

„Dwudziestka” 

Elegancka i kompaktowa K-20 może znaleźć się w centrum każdego czy to polowanie czy strzelania skeeta lub sportingu.

Wszystkie legendarne cechy K-80 zostały powtórzone w K-20 i nie chodzi tu tylko o wytrzymały system, czy też niezwykły spust, ale także o wszechstronność, która pozwala dopasować K-20 do indywidualnych potrzeb każdego strzelca. 

W naszej ofercie znajdują się również:

  • ubrania Krieghoff, w tym: czapeczki, koszulki i wiele innych
  • akcesoria, w tym: czoki, klucze, muszki
  • części broni, w tym: kolby, lufy i wiele innych.

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM, NIE PODLEGAJĄCY SPRZEDAŻY ONLINE. MATERIAŁ JEST PREZENTOWANY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH I NIE STANOWI OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU ART. 66 PAR. 1 KODEKSU CYWILNEGO.

Kaliber broni
12/76
Kraj wytworzenia
Niemcy
Marka broni
Krieghoff
Model broni
K-80
Nazwa broni
Bok
Producent broni
Krieghoff GmbH
Rodzaj broni
Palna śrutowa bok
Rok produkcji
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.