Czapka TAGART Iron 3DX Camo

Czapka TAGART Iron 3DX Camo

Czapka uzupełniająca zestaw Iron.

Rozmiar
Dostępne od ręki
129,00 zł
Brutto

 

Czapka TAGART Iron 3DX Camo

Czapka Iron to niezbędny element garderoby każdego myśliwego. Wyjątkowe połączenie tkaniny w kamuflażu 3DX oraz tkaniny H300 zapewnia nie tylko doskonały wygląd, ale również skuteczną ochronę przed chłodem i wiatrem.

Czapka posiada regulowany obwód, co pozwala na dopasowanie jej do każdej głowy. Materiał w kamuflażu 3DX wykonany jest w 100% z poliestru, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tkanina H300, z której wykonano pozostałą część czapki, to mieszanka bawełny i poliestru, dzięki czemu zapewnia ona odpowiednią elastyczność oraz oddychalność.

Membrana chroniąca przed wiatrem

Czapka Iron posiada także membranę TPU, która dodatkowo chroni przed wilgocią i wiatrem. Dzięki temu myśliwi mogą skupić się na polowaniu bez obawy o niekorzystne warunki atmosferyczne. Podszewka w 100% wykonana jest z poliestru, co zapewnia komfort noszenia czapki.

W sumie, czapka Iron to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu. Odpowiednio dopasowana do głowy, zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jej wyjątkowy kamuflaż sprawia, że myśliwy będzie mógł stopić się z otoczeniem i zwiększyć swoje szanse na sukces w polowaniu.

Specyfikacja:

Kamuflaż 3DX: 100% poliester

Tkanina H300: 58% bawełna, 42% poliester

Membrana: 100% TPU

Podszewka: 100% poliester

5901646753952
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.