DEERHUNTER ROGALAND SOFTSHELL JACKET...
DEERHUNTER ROGALAND SOFTSHELL JACKET...

DEERHUNTER ROGALAND SOFTSHELL JACKET - KURTKA MYŚLIWSKA M DH 5760 353

Wodoodporna kurtka z profilowanymi łokciami, świetna na polowania i do codziennego użytku.

Produkt wyprzedany
300,00 zł
Brutto

Możliwy zakup na raty online! Sprawdź wysokość swojej raty:


 

Wodoodporna kurtka z profilowanymi łokciami, świetna na polowania i do codziennego użytku. Kurtka ma 3 kieszenie na zamek błyskawiczny: dwie boczne i jedną pionową na piersi. Dodatkowa kieszeń na dokumenty. Szerokość mankietów jest regulowana za pomocą paska na rzep. Produkt z wysokiej jakości materiału, bezszelestny podczas ruszania. 

Cechy / funkcje:

  • Pionowe kieszenie zamykane na zamek.
  • Dwie przednie kieszenie zamykane na zamek.
  • Profilowane łokcie.
  • Regulowane mankiety za pomocą rzepu oraz ściągacza.
  • Wstawki w jaśniejszym kolorze na ramionach i w okolicach bioder.
  • OEKO-TEX® jest wiodącym na świecie certyfikatem zdrowia dla wyrobów włókienniczych: Demokratyczne stowarzyszenie z 2-3 dorocznymi spotkaniami w celu omówienia ulepszeń metod testowania i standardów. Nowe inicjatywy opierają się na najnowszej wiedzy medycznej na temat substancji niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska, przepisów dotyczących chemikaliów i zmian w tekstyliach. Fakty: Wiodąca na świecie certyfikacja zdrowia dla wyrobów włókienniczych / Pieczęć zatwierdzona przez OEKO-TEX daje zaufanie do tekstyliów - wymagania są znacznie szersze niż w przepisach / Wszystkie komponenty użyte w produkcie są certyfikowane / Niezależne testy i coroczne kontrole - wykonywane przez zatwierdzone instytucje OEKO-TEX®.
  • Wodoodporny / Water Repellent - Produkty impregnowane środkami nie przepuszczającymi i odpornymi na działanie wody. Plamy są łatwe do usunięcia. Materiał odporny na wysoką temperaturę, posiadający bardzo gładką powierzchnię.
  • dodatkowa impregnacja zewnętrznej powierzchni materiału.
Rozmiar
M
Nowy produkt
2020-03-18
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.