Kurtka Podgrzewana Harkila Heat...
Kurtka Podgrzewana Harkila Heat...
Kurtka Podgrzewana Harkila Heat...
Kurtka Podgrzewana Harkila Heat...
Kurtka Podgrzewana Harkila Heat...

Kurtka Podgrzewana Harkila Heat Willow green M

Kurtka Harkila Heat wykonana z elastycznej i lekkiej tkaniny, wyposażona w technologię grzewczą. Wewnątrz kurtki znajduje się odbijająca ciepło podszewka, która zarówno zapobiega utracie ciepła, jak i wzmacnia efekt membran grzewczych.

Ostatnie sztuki w magazynie
1 379,00 zł
Brutto

Możliwy zakup na raty online! Sprawdź wysokość swojej raty:


 

Kurtka Harkila Heat wykonana z elastycznej i lekkiej tkaniny, wyposażona w technologię grzewczą. Wewnątrz kurtki znajduje się odbijająca ciepło podszewka, która zarówno zapobiega utracie ciepła, jak i wzmacnia efekt membran grzewczych. W górnej części ciała, w miejscach najbardziej narażonych na wychłodzenie – pomiędzy plecami i odcinkiem lędźwiowym – wszyto membrany grzewcze, w których za pomocą aplikacji na smartfony można ustawić dokładnie żądaną temperaturę w zakresie pomiędzy 30°C a 52°C. Za pomocą przycisku na klatce piersiowej można również ustawić temperaturę na 38°C, 46°C lub 52°C, bez konieczności korzystania z aplikacji.

POWERBANK NIE JEST W ZESTAWIE

W prawej kieszeni kurtki znajduje się wodoodporna wtyczka USB, dzięki czemu można podłączyć powerbank. Z podłączonym powerbankiem o mocy 10.000 mAh, kurtka jest w stanie utrzymywać najwyższą temperaturę 52°C przez około 7 godzin przy temperaturze zewnętrznej 0°C. Aby zaoszczędzić energię, membrany cieplne automatycznie przechodzą w stan czuwania po osiągnięciu przez kurtkę żądanej temperatury, a gdy temperatura spadnie o 1-2 stopnie poniżej ustawionego poziomu, membrany włączają się automatycznie. Gdy temperatura ciała wzrośnie w wyniku intensywnej aktywności, to funkcje grzewcze wyłączają się automatycznie oraz włączają się ponownie, gdy siedzisz lub stoisz nieruchomo.

  • Wszyte w kurtkę, membrany grzewcze są na tyle elastyczne, że można je złożyć i spakować do plecaka
  • Kurtkę bez żadnych obaw można prać w pralce
  • Posiada dwie kieszenie boczne, kieszeń wewnętrzną oraz kieszeń na radio na lewej piersi
  • Wyposażona w elastyczne panele po bokach i na rękawach dla zwiększenia wygody oraz swobody ruchowej
  • Kołnierz jest wyłożony miękkim polarem

Rozmiar
M
Nowy produkt
2020-03-18
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.