Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56...
Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56...
Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56 siatka 60 ASV
Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56 siatka 60 ASV

Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56 siatka 60 ASV

Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56  to luneta która doskonale sprawdzi się na zasiadce, polowaniu z podchodu czy do strzelań na dalekich, granicznych dystansach. Obiektyw 56mm doskonale sprawdzi się na polowaniu o zmroku.

Produkt wyprzedany
13 100,00 zł
Brutto

 

Luneta Zeiss Victory HT 3-12x56 T* to specjalista od nocnej zasiadki i strzału na dalekie odległości. Swymi soczewkami HT zapewnia maksymalną przydatność w nocy i sprawia, że nawet najmniejsze cele stają się widoczne o zmroku. W kombinacji z opcjonalnym bębnem ASV+, model ten ze swym dużym powiększeniem, jest wprost stworzony do dalekich strzałów  i gwarantuje sukces łowiecki na każdym dystansie.

Soczewki HT - High Transsmision

Doświadczcie rewolucji w optyce celowniczej: nowe lunety VICTORY HT z ponad 95% transmisją światła. Dzięki jedynej w swoim rodzaju koncepcji optyki, lunety te oferują bezkonkurencyjne rezerwy światła i w decydujący sposób zwiększają pewność trafienia w cel. Lunety VICTORY HT wyposażone w soczewki HT High Transmission, technologię siatki celowniczej nie tracącej transmisji oraz wielowarstwowe powłoki uszlachetniające Carl Zeiss T*, zostały skonstruowane na polowania, aż do głębokiego zmroku. Pozwala to na danie doskonałych strzałów i kontynuowanie polowania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach oświetleniowych. W takich sytuacjach ponadto wspomoże siatka celownicza z najmniejszym na świecie podświetlanym punktem dla minimalnego pokrycia celu.

VICTORY HT wyznacza nowe standardy także w dziedzinie wzornictwa. Kompaktowa budowa ze smukłym okularem umożliwia niski montaż na broni, dzięki temu wszystko stapia się w optyczną jedność. Lekki, matowo czarny korpus aluminiowy ma elegancki wygląd i jest przy tym bardzo wytrzymały.

Również pod względem ergonomicznym lunety VICTORY HT są pionierami w swoim rodzaju. Dobrze przemyślane funkcje odznaczają się intuicyjną i precyzyjną obsługą. Najlepszy przykład: sterowanie podświetlanym punktem jest zarówno wygodne i szybkie. Ponadto gumowane powierzchnie zapewniają miły, wygodny oraz pewny chwyt.

Bęben ASV+

Dzięki nowemu bębnowi ASV+ obsługa regulacji balistycznej jest jeszcze prostsza i stała się bardziej elastyczna. Z uwagi na bezpośrednio odczytywane odległości strzału ASV uchodzi za najbardziej intuicyjne i tym samym najbardziej precyzyjne rozwiązanie tego typu. Dzięki kompletnemu zestawowi 10 grawerowanych pierścieni metalowych, ASV+ zapewnia najwyższą elastyczność. Pierścienie te precyzyjnie pokrywają opad pocisku prawie wszystkich dostępnych na rynku elaboracji i umożliwiają skuteczne celowanie na dystansie aż do 600 metrow. Nowy ASV+ dostępny jest opcjonalnie.

Dane techniczne:

Model: Victory HT 3-12x56 T*

Powiększenie: 3x - 12x           

Średnica obiektywu: 44mm - 56 mm 

Średnica źrenicy wyjściowej: 14,9 mm - 4,7 mm         

Liczba zmierzchowa: 8,5 - 25,9

Pole widzenia obiektywu na 100 m: 12,5 m - 3,5 m

Kąt widzenia obiektywu: 7,2° - 2°

Zakres regulacji dioptrii:+2/-4 dpt

Odległość od oka: 90 mm

Ustawienie paralaksy: 100 m

Kwadrat zakresu ustawienia: 120 cm 

1 klik na 100 m: 1 cm

Średnica tubusu środkowego: 30 mm

Średnica tubusu okularu: 42 mm

Średnica tubusu obiektywu: 62 mm

LotuTec: tak 

Wypełnienie azotem: tak

Wodoszczelność: 400 mbar

Zakres temperatur: -25/+50 °C

Długość: 347 mm

Ciężar z podświetleniem: 573 g

Siatka: 60

5224359960010
Nowy
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.