Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB
Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB
Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB
Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB
Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB
Szkła  PILLA OUTLAW X6 64CB

Szkła PILLA OUTLAW X6 64CB

Szkła PILLA OUTLAW X6 64CB to zaawansowane technologicznie szkła, które wykorzystują ChromaShift, aby dostosowywać się do zmieniających warunków oświetleniowych.

Szkła Pilla kolor 64CB pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Produkt dostępny na zamówienie
1 480,00 zł

 

Szkła PILLA OUTLAW X6 64CB to zaawansowane optycznie szkła do okularów sportowych, dedykowane do sportów precyzyjnych, takich jak strzelectwo czy łucznictwo. Wykorzystując technologię Chromashift, zapewniają świetną widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, poprawiając kontrast i redukując zmęczenie wzroku. Powłoka żółta rozjaśniająca obraz dedykowana na pochmurną pogodę i zachód słońca podczas przebywania na łonie natury.

 Szkła te posiadają kolor neutralny, który nie wpływa na percepcję barw. Są wykonane z trwałego i lekkiego materiału, co pozwala na wygodne użytkowanie przez długi czas. Dodatkowo, posiadają powłokę antyrefleksyjną, która eliminuje odblaski i poprawia ostrość obrazu.

Szkła PILLA OUTLAW X6 64CB to doskonały wybór dla osób szukających profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie szkieł sportowych, które zapewnią im pełną kontrolę nad swoim sportowym doświadczeniem.

Szkła Pilla kolor 64CB pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Nowy
2010000145890
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.