SZKŁA OUTLAW X6 CGR Ruby

SZKŁA OUTLAW X6 CGR Ruby

Szkła PILLA OUTLAW X6 RCGR są z filtrem Chromashift, który ma zastosowanie w zmieniających się warunkach oświetleniowych.  Szkła neutralizujące zielony w tle.

Szkła Pilla kolor RCGR pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Dostępne od ręki
1 980,00 zł

 

Szkła PILLA OUTLAW X6 RCGR to wysokiej jakości soczewki zaprojektowane specjalnie do użytku w okularach sportowych. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia im wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szkła z gamy 20CN i 67CWN. Powłoka koloru fioletowego nowy odpowiednik 44N neutralizuje kolor zielony w tle wyostrzając pomarańcz, czerwony, różowy. Pogoda pochmurna - umiarkowane oświetlenie.

Jedną z kluczowych cech szkieł jest technologia Chromashift, która umożliwia szybkie i automatyczne dostosowanie się do zmieniających warunków oświetleniowych. Szkła zmieniają barwę w zależności od intensywności światła, co pozwala na optymalne widzenie i maksymalną wygodę użytkowania.

Szkła PILLA OUTLAW X6 RCGR zapewniają doskonałą jakość widzenia, dzięki zastosowaniu technologii filtrów polaryzacyjnych, które eliminują odblaski i refleksy świetlne. Dzięki temu użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim widzeniem i może cieszyć się komfortową jazdą, bez względu na warunki atmosferyczne.

Szkła PILLA OUTLAW X6 RCGR są także wyposażone w technologię fototropową, która umożliwia szybką i automatyczną regulację jasności szkieł  w zależności od natężenia światła. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się idealnie dopasowaną do aktualnych warunków widocznością, bez potrzeby wymiany szkieł.

Warto dodać, że szkła PILLA OUTLAW X6 RCGR są kompatybilne z większością okularów sportowych, co czyni ją uniwersalnym i wszechstronnym narzędziem dla każdego miłośnika sportów ekstremalnych, jazdy na rowerze czy narciarstwa.

Szkła Pilla kolor RCGR pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Nowy
2010000162903
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.