Szkła  PILLA OUTLAW X6 38CIED

Szkła PILLA OUTLAW X6 38CIED

Szkła PILLA OUTLAW X6 38CIED to wysokiej jakości szkła przeciwsłoneczne dla sportowców, które poprawiają jakość widzenia dzięki technologii ChromaShift. Odpowiednik 18CED.

Szkła Pilla kolor 38CIED pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Dostępne od ręki
1 480,00 zł

 

Szkła Pilla Outlaw X6 38CIED to wysokiej jakości szkła przeciwsłoneczne, przeznaczone dla sportowców. Są one wyposażone w technologię Enhanced Definition 2, która zwiększa kontrast i ostrość obrazu, co pozwala na lepsze widzenie detali i celów. Szkła koloru brązowego umożliwiające doskonałe widzenie w pełnym słońcu przy optymalizacji wszystkich kolorów.

Dodatkowo, szkła te posiadają filtr ChromaShift Enhanced Color Definition, który zwiększa nasycenie barw i pozwala na łatwiejsze rozróżnianie kolorów w jasnych warunkach oświetleniowych. Są one również odporne na uderzenia i zarysowania, co czyni je idealnymi dla osób uprawiających sporty ekstremalne. 

Jeśli szukasz szkieł przeciwsłonecznych, które zapewnią doskonałą jakość wizualną, a jednocześnie będą wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, szkła Pilla Outlaw X6 38CIED są idealnym wyborem.

Szkła Pilla kolor 38CIED pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Nowy
2010000158739
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.