Szkła  PILLA OUTLAW X6 progresywne CPC

Szkła PILLA OUTLAW X6 progresywne CPC

Szkła PILLA OUTLAW X6 CPC to zaawansowane technologicznie szkła, które zapewniają doskonałą widoczność i ochronę oczu podczas uprawiania sportów.

Szkła Pilla kolor CPC pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Dostępne od ręki
1 670,00 zł

 

Szkła PILLA OUTLAW X6 CPC to specjalistyczne szkła stworzone z myślą o maksymalnym kontraście i optymalnej widoczności w różnych warunkach oświetleniowych. Są one idealne do użytku podczas polowań, strzelań sportowych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Szkła różowo fioletowe gdy słońce jest za chmurami, wyostrzają kolory ciepłe neutralizując zielony.

Szkła te wyposażone są w technologię Chromashift, która automatycznie dostosowuje poziom jasności i barw do zmieniających się warunków oświetleniowych. Dzięki temu zapewniają wyjątkowo ostre i kontrastowe obrazy, co jest szczególnie przydatne podczas polowań i strzelań, gdy każdy detal może mieć znaczenie.

Szkła PILLA OUTLAW X6 CPC mają również powłokę oleofobową, która zapobiega osadzaniu się tłuszczu i innych zabrudzeń na szkłach. Dzięki temu pozostają one czyste i klarowne nawet podczas intensywnego użytkowania.

Oprawki PILLA OUTLAW X6 CPC można łatwo wymienić, co pozwala na szybką zmianę szkieł w zależności od warunków oświetleniowych. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują jednej oprawki i kilku szkieł, które można dopasować do konkretnych potrzeb.

Szkła Pilla kolor CPC pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X6

Nowy
2010000162958
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.