Szkła  PILLA OUTLAW X7 47CIHC

Szkła PILLA OUTLAW X7 47CIHC

Szkła PILLA OUTLAW X7 47CIHC to wysokiej jakości szkła sportowe, które zostały zaprojektowane z myślą o podnoszeniu kontrastu. 

Szkła Pilla kolor 47CIHC pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X7

Dostępne od ręki
1 480,00 zł

 

Szkła PILLA OUTLAW X7 47CIHC to nowoczesne soczewki optyczne zaprojektowane specjalnie dla sportowców. Posiadają technologię Chromashift, która zmienia barwę w zależności od warunków oświetleniowych, co pozwala na lepszą widoczność i skuteczniejsze wykrywanie celów w ruchu. Powłoka koloru różowego dedykowana na pochmurną pogodę.

Dodatkowo, szkła 47CIHC wykorzystują technologię IR (Infrared) Enhanced Contrast, która zwiększa kontrast obrazu i pozwala na lepsze rozróżnianie detali w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jak słoneczne i pochmurne dni.

Szkła te są również chronione powłoką odporną na zarysowania, co zapewnia ich długą żywotność i niezawodność w trudnych warunkach. Dzięki możliwości zmiany soczewek można dostosować je do różnych sytuacji, np. do strzelania na strzelnicy lub w warunkach polowych.

Szkła PILLA OUTLAW X7 47CIHC to doskonały wybór dla sportowców, którzy oczekują najwyższej jakości optyki, trwałości i wygody podczas swojej aktywności.

Nowy
2010000160916
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.