Szkła  PILLA OUTLAW X7 64CIB

Szkła PILLA OUTLAW X7 64CIB

Szkła PILLA OUTLAW X7 64CIB to wysokiej jakości, specjalistyczne szkła przeznaczone dla sportowców i entuzjastów sportów zewnętrznych.

Szkła Pilla kolor 64CIB pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X7

Dostępne od ręki
1 480,00 zł

 

Szkła PILLA OUTLAW X7 64CIB to wyjątkowe szkła, które zostały zaprojektowane z myślą o strzelcach sportowych oraz myśliwych. Szkła te zapewniają wyjątkową jakość obrazu i kontrast, co pozwala użytkownikowi dostrzec każdy szczegół i ruch w terenie. Powłoka koloru żółtego rozjaśnia obraz, dedykowana na bardzo pochmurną pogodę i zachód słońca.

Szkła te posiadają technologię ChromaShift, która pozwala na dostosowanie się do zmieniających się warunków oświetleniowych i zmiennych tła. W ten sposób użytkownik może mieć pewność, że widzi obiekty na tle dokładnie takim, jakim one są, bez fałszywego odwzorowania kolorów.

Szkła PILLA OUTLAW X7 64CIB mają również zastosowaną technologię filtracji kolorów. W ten sposób odcienie zieleni i brązu są bardziej wyraźne, co ułatwia rozróżnienie detali w terenie i skuteczne namierzanie celów. 

Dodatkowo, szkła te posiadają powłokę zabezpieczającą przed zarysowaniem oraz przed pyłem i innymi zanieczyszczeniami. Wszystko to sprawia, że szkła PILLA OUTLAW X7 64CIB to wybór idealny dla każdego strzelca sportowego i myśliwego, który szuka najwyższej jakości i niezawodności w swoim sprzęcie.

Szkła Pilla kolor 64CIB pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X7

Nowy
2010000160923
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.