Szkła  PILLA OUTLAW X7 78CN

Szkła PILLA OUTLAW X7 78CN

Szkła Pilla Outlaw X7 78CN to doskonałe szkła przeciwsłoneczne dla sportowców, zaprojektowane z myślą o pełnej kontroli nad widzeniem w w warunkach jasnego oświetlenia. 

Szkła Pilla kolor 78CN pasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X7 

Dostępne od ręki
1 480,00 zł

 

Szkła Pilla Outlaw X7 78CN to wysokiej jakości szkła przeciwsłoneczne, które zostały zaprojektowane z myślą o sportowcach. Są one wyposażone w technologię ChromaShift, która zapewnia doskonałą jakość wizualną i pozwala na łatwiejsze rozpoznawanie detali w warunkach jasnego oświetlenia.

Szkła te są również wyposażone w technologię Enhanced Definition 2, która dodatkowo zwiększa kontrast i ostrość obrazu, co pozwala na lepsze widzenie celu w ruchu. Dzięki temu sportowcy mogą cieszyć się pełną kontrolą nad swoimi ruchami i reakcjami, co może mieć duże znaczenie w przypadku sportów wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

Dodatkowo, szkła Pilla Outlaw X7 78CN posiadają certyfikat ANSI, który potwierdza ich jakość i bezpieczeństwo. Są one również odporne na uderzenia i zarysowania, co czyni je idealnymi dla osób uprawiających sporty ekstremalne.

Jeśli szukasz szkieł przeciwsłonecznych, które pozwolą Ci na pełną kontrolę nad swoim widzeniem podczas intensywnych treningów i zawodów, szkła Pilla Outlaw X7 78CN z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.  

Szkła Pilla kolor 78CNpasują tylko do okularów marki Pilla model Outlaw X7 

 

Nowy
2010000160954
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.