ROBLA Odmiedzacz Solo MIL płyn 65ml

ROBLA Odmiedzacz Solo MIL płyn 65ml

ROBLA SOLO MIL – preparat do czyszczenia luf w płynie

Dostępne od ręki
26,00 zł
Brutto

 

ROBLA SOLO MIL – preparat do czyszczenia luf w płynie

Usuwa stare zapieczenia miedzi i tombaku osadzone w lufie.

Robla Solo Mil pomaga w utrzymaniu w czystości lufy, podnosi celność i przedłuża żywotność lufy.

Robla solo Mil oparta jest na specjalnej kombinacji preparatów czyszczących z amoniakiem. Dzięki temu usunięte zostają z lufy pozostałości miedzi, tombaku i ołowiu, natomiast stal, chrom i nikiel nie wchodzą w reakcję z preparatem czyszczącym.

DANE TECHNICZNE

  • ROBLA SOLO MIL – preparat do czyszczenia luf w płynie
  • Pojemność: 65 ml
  • Nr handlowy:23540
  • Producent: F.W.KLEVER GmbH, Niemcy

Sposób użycia:

Bardzo silne zabrudzenie lufy: zatkać wylot lufy korkiem lub gumową zatyczką i wlać do lufy ROBLA solo Mil i odczekać maksymalnie do 12 godzin. Po upływie 12 godzin usunąć preparat. UWAGA: dłuższe pozostawienie preparatu w lufie może doprowadzić do jej korozji.

Umiarkowane zabrudzenie lufy: przecierak lub szmatkę bawełnianą nasączyć preparatem ROBLA solo Mil i wielokrotnie czyścić lufę.

Kolory zielony do niebieskiego pokazują usunięcie miedzi i tombaku, natomiast pozostałości ołowiu i cyny nie barwią preparatu.

Po czyszczeniu ROBLĄ lufę należy osuszyć i spryskać BALLISTOL-em lub GUNEX 2000, w celu zabezpieczenia lufy przed korozją.

UWAGA: preparat ROBLA solo Mil jest na tyle silny, że jego dłuższy kontakt z oksydą może spowodować jej odbarwienie. W przypadku zetknięcia ROBLI z oksydowanymi częściami broni należy broń osuszyć lub spłukać wodą. Jeżeli oksyda została naruszona należy użyć preparatu do oksydowania na zimno KLEVER Schnellbruniereung.

Nowy
4017777235326
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.