Preparat do Smarowania i Konserwacji Broni...

Preparat do Smarowania i Konserwacji Broni BRUNOX Lub&Cor 400ml

BRUNOX® LUB & COR jest najbardziej odpowiednim środkiem smarującym i konserwującym dla profesjonalistów jak i „zwykłych” użytkowników broni palnej.

Dostępne od ręki
47,00 zł
Brutto

 

Preparat do Smarowania i Konserwacji Broni BRUNOX Lub&Cor 400ml

Brunox® LUB & COR Płyn 100 ml, najlepszy długoterminowy inhibitor korozji oraz środek smarny do broni w jednym. Szwajcarski preparat w płynie przeznaczony do profesjonalnych zastosowań, użytkowany przez służby mundurowe m.in. wojska, policji, Wykorzystywany w myślistwie oraz w sportach strzeleckich z użyciem z broni palnej ostrej, czarnoprochowej oraz pneumatycznej (wiatrówek).

Rekomendowany w przypadkach gdy broń poddawana jest działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych i musi pozostać w ciągłej gotowości do użycia. Lub&Cor działa w temperaturach ujemnych do -41° C. Neutralny dla lakierów, produktów ze skóry, drewna, gumy plastiku.

Działanie - długotrwała ochrona broni przed korozją podczas transportu jak i składowania: do 3 lat w pomieszczeniach zamkniętych, około roku gdy broń znajduję się na zewnątrz ale w warunkach zadaszonych, około pół roku na otwartej przestrzeni. Lub & Cor tworzy cienką równomierną, nie zasychającą powłokę antykorozyjną i smarującą o grubości 5 - 10 μm.

Pamiętaj! Przed użyciem Lub & Cor wszystkie mechanizmy należy broni pokryć Brunox® Gun Care Spray. Preparat ten wnika i rozpuszcza wszelkie zabrudzenia organiczne oraz mineralne, usuwa pozostałości prochu, nagaru, ołowiu, tombaku, niklu i miedzi. Po kilku minutach wyczyścić broń do sucha, a następnie użyj Lub & Cor.

Specyfikacja produktu:

  • Kolor: oliwkowo-żółty
  • Gęstość (20°C): 0,85 ± 0,02 g / cm3
  • Lepkość dynamiczna (20°C): płyn: 85 mPas; aerozol: 8,3 mPas
  • Temperatura zapłonu: płyn: < 0°C; aerozol: 51°C
  • Wytrzymałość cieplna: od 41°C do 100°C
  • Wydajność: około 40 m2/l przy grubości 5 μm
Nowy
5905179770509
Brak opinii

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.