Dwójnóg M-LOK Bipod MAG933-FDE

Dwójnóg M-LOK Bipod MAG933-FDE

Magpul

Mocowany na szynie M-LOK dwójnóg cechujący się wysokiej jakości wykonaniem oraz zastosowaniem trwałych, a zarazem lekkich materiałów.

Dostępne od ręki
765,00 zł

 

Konstrukcja przykuwa uwagę świetnym spasowaniem i stabilnością, zarówno podczas strzelania jak i ruchu. Duże manipulatory znacząco ułatwiają obsługę w rękawicach, a wysoka kultura pracy zapobiega problemom z rozkładaniem w terenie. Pokrętło blokady pozwala na szybkie dostosowanie kąta ułożenia dwójnogu w stosunku do osi broni zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej. Ponadto pokrętło umożliwia kompletną blokadę obrotu poziomego. Montaż na szynie może odbywać się przy pomocy klucza imbusowego lub śrubokręta płaskiego.

Wykonanie z aluminium 6061 T-6 i wytrzymałego polimeru pozwala na zdecydowaną redukcję masy w porównaniu z konstrukcjami stalowymi. Sprężynowe wspomaganie znacznie przyspiesza użytkowanie, natomiast ośmiopozycyjne nóżki pozwalają na precyzyjne dopasowanie wysokości. Stopki otrzymały przemyślaną strukturę zapobiegającą poślizgom. Nowoczesne wzornictwo pozwoliło na połączenie estetyki z wysoką funkcjonalnością i niskim profilem, niewywierającym negatywnego wpływu na obsługę po złożeniu dwójnogu przymocowanego do łoża.

Cechy:

Mocowany na szynie M-LOK

Duże manipulatory

Blokada obrotu poziomego

Wykonanie z aluminium 6061 T-6 oraz polimeru

Sprężynowe wspomaganie

Ośmiopozycyjne nóżki

Antypoślizgowe stopki

Niskoprofilowa konstrukcja

Nowy
840815119326
840815119326
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.