BR szyna balansująca SWAROVSKI BR do...

BR szyna balansująca SWAROVSKI BR do BTX/ATX/STX, ATS/STS, ATM/STM, STR

Szyna równoważąca BR doskonale łączy się ze wszystkimi lunetami punktowymi i może być regulowana indywidualnie.

Produkt wyprzedany
881,50 zł
Brutto

Możliwy zakup na raty online! Sprawdź wysokość swojej raty:


 

Innowacyjne i perfekcyjnie dopasowane akcesoria nie tylko zwiększają możliwości i funkcjonalność lunety SWAROVSKI OPTIK, ale także pomagają ją chronić. Zorientowane na użytkownika koncepcje i projektowanie odgrywają ważną rolę.

Szyna równoważąca BR doskonale łączy się ze wszystkimi lunetami punktowymi i może być regulowana indywidualnie. Dwa punkty podparcia zapewniają pełną równowagę przy idealnej stabilności.

Starannie zaprojektowana szyna Swarovski Optik BR Balance Rail może być używana do stabilizacji dowolnych lunet obserwacyjnych podczas montażu na statywie lub innym systemie wsparcia - w tym w modelach ATX, STX, BTX, STS i ATS. Przód szyny ma stopkę do mocowania statywu, a tył ma 2-osiową regulowaną podpórkę, która utrzymuje ciężar końcówki okularu. Szybkie przekręcenie dwóch pokręteł regulacyjnych przesuwa resztę do przodu lub do tyłu, a także w górę i w dół, aby idealnie podeprzeć tył aparatu. Szyna jest kompatybilna ze szwajcarskim systemem szybkiego zwalniania ARCA, z gniazdem 3/8 "-16 na dole i wtyczką przejściową 1/4" -20, aby pasować do prawie wszystkich statywów fotograficznych i wideo.

Nowy produkt
2020-03-18
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.