Zbijak plastikowy Art.30. 243win 1 sztuka, STIL...

Zbijak plastikowy Art.30. 243win 1 sztuka, STIL CRIN, Włochy

Zbijak plastikowy kal. 243Win 1 sztuka, STIL CRIN

Dostępne od ręki
16,00 zł
Brutto

 

STIL CRIN to włoska rodzinna firma, założona w roku 1979, z siedzibą w miejscowości Palone Mella położonej zaledwie 40 km od największego na świecie skupiska producentów broni – regionu Val Trompia. Firma Stil Crin specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów, w tym wyciorów, szczoteczek i olei, niezbędnych do czyszczenia broni. Fabryka dysponuje ogromnym parkiem specjalistycznych maszyn a także nowoczesnym know-how i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Właściciele firmy oraz ich dzieci są czynnymi strzelcami sportowymi, co pozwala im na bezpośredni kontakt z bronią a także ze strzelcami z różnych stron świata dając możliwość poznania zwyczajów i różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem i konserwacją broni.

Produkty włoskiej firmy Stil Crin znane są na całym świecie i cenione za bardzo wysoką jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością. W fabryce Stil Crin produkowane są wyciory mosiężne, drewniane, metalowe pokryte tworzywem sztucznym, szczoteczki różnego kalibru i rodzaju, zbijaki, oleje do czyszczenia broni, oksyda a także proce. Z tych drobnych elementów powstają przeróżne zestawy i komplety przeznaczone do czyszczenia broni w konkretnym kalibrze.

Wielu renomowanych producentów broni dołącza do wyposażenia wyciory lub czyściki produkowane właśnie w Palone Mella.

Zbijak z przezroczystego tworzywa sztucznego. W miejscu spłonki osadzono mosiążny element wsparty sprężyną, dzięki temu w trakcie strzału iglica jest wyhamowywana w bezpieczny sposób. Umożliwia to prowadzenie treningu strzelecki "na sucho" bez obaw o pęknięcie iglicy.

Zbijak plastikowy kal. 243

Wielokrotnego użytku

Idealna ochrona iglicy

Numer handlowy: STI-010/243

Producent: STIL CRIN, (Włochy)

Kaliber
.243 Win
Nowy
0000000830
0000000830
Brak opinii

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.