KIT FIRST AID TRAVELLER SMALL

KIT FIRST AID TRAVELLER SMALL

KIT FIRST AID TRAVELLER SMALL

Produkt wyprzedany
42,00 zł
Brutto

 

Wysokiej jakości torba nylonowa - trwała, lekka i praktyczna, która dosłownie zmieści się nawet w schowku samochodu. Przygotuj się na katastrofy, takie jak trzęsienia ziemi i inne sytuacje kryzysowe w prawdziwym świecie. Mały i lekki, dzięki czemu można go zabrać ze sobą bez względu na to, gdzie się wybierasz.

Przenośny i praktyczny: torba ratunkowa zawiera kompletny zestaw ratunkowy w trwałej torbie na suwak, w miękkiej i wytrzymałej torbie zapinanej na zamek, która nie pęka łatwo. Większość nagłych wypadków to najlepszy zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, pasujący do paska, plecaka lub schowka.

Wysoka jakość: najlepsza wodoodporność, wodoodporne laminowane torby wewnętrzne, które chronią wszystkie przedmioty przed wilgocią. Dobry materiał wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornego i wytrzymałego nylonu. Każdy rękaw wewnętrzny jest uporządkowany według kategorii. W razie potrzeby szybko skontaktuj się z odpowiednimi produktami. Po użyciu przedmiotów łatwo zobacz, co należy wymienić.

Pierwsze źródło pomocy w nagłych wypadkach: Zestaw zawiera 46 elementów pierwszej pomocy, które obejmują większość zastosowań w codziennych wypadkach. W nagłych przypadkach nasz zaawansowany zestaw pierwszej pomocy pomaga leczyć bezpośrednie obrażenia, chronić ludzi przed dalszymi obrażeniami i zapobiegać infekcji z bezpieczną ulgą.

Świetny zestaw awaryjny do większości codziennych zastosowań lub przygód, w tym: domów, biur, kempingów, samochodów, restauracji, samochodów, sportu, łodzi, wycieczek samochodowych, miejsca pracy, szkół i innych ratownictwa. To twoja najlepsza opcja. Zachęcamy ludzi do dodawania własnych artykułów; masz trochę dodatkowej przestrzeni dla swoich unikalnych potrzeb.

Nowy
5055273001983
Brak opinii

2 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.